Ana Sayfa Genel 11 Şubat 2019 149 Görüntüleme

Rektör Şahin’e ziyaretler

Tekirdağ Sağlık-Sen Şube Başkanı Hamza ÖKSÜZ ve beraberindekiler, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Hamza ÖKSÜZ ve beraberindeki Tekirdağ Sağlık-Sen Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, yeni görevinden ötürü Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i kutlayarak hayırlı olsun temennisinde bulundular.
Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, bünyesinde Uygulama ve Araştırma Hastanesi gibi bölgenin en önemli sağlık tesislerinden birini bulunduran Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin, hasta memnuniyeti kadar çalışan memnuniyetine de önem verdiğini belirterek “Uluslararası sağlık turizmi için sahip olmayı arzu ettiğimiz uluslararası akreditasyon sürecinde, çalışan memnuniyetinin kaliteyi daha da yukarılara taşıyacağının bilincindeyiz. Bu yöndeki çalışmalarımız artarak sürecek” dedi.
Heyet, ziyaret sonunda günün anısına getirdikleri hediyeyi Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e takdim ettiler.
Edirne Mimar Sinan Vakfı Kurucusu Hasan GÜMÜŞ, Mütevelli Heyeti Başkanı Av. Müjdat KAHVE, Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa ŞENTÜRK, Trakya Üniversitesi İpsala Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Şükrü ÇEŞME ve Av. İbrahim GÜMÜŞ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Hasan GÜMÜŞ ve beraberindekiler, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i kutlayarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Hasan GÜMÜŞ, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bölgeye yaptığı katkıları takdirle karşıladıklarını ifade etti.
Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, gayretlerinin Üniversitemizi her alanda daha ileriye taşımaya yönelik olduğunu belirtti.
Doç. Dr. Gonca DUYGU, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Gonca DUYGU, yeni görevinden dolayı Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Uygulama ve Araştırma Hastanesinde verdiğimiz sağlık hizmetleri, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bölgemize sunduğu çok önemli bir hizmettir. Sağlık hizmetlerindeki çeşitliliği Tıp Fakültesi ve yakında hizmete başlayacak olan Veteriner Fakültesine bağlı Hayvan Hastanesinin yanı sıra Diş Hekimliği Fakültemizle de arttırmak istiyoruz” dedi.
Dr. Öğr. Üyesi Cevat SİPAHİ ve beraberindeki Basri TERLEMZOĞLU, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette görüş alışverişinde bulunuldu. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Cevat SİPAHİ ve Basri TERLEMZOĞLU, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin çalışmalarını takip ettiklerini belirttiler.
Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tüm gayretlerinin, asli görevleri olan eğitimin yanı sıra şehre ve bölgeye hizmet üretmek olduğunu belirtti ve “Yakında hizmete başlayacak olan Veteriner Fakültesine bağlı Hayvan Hastanesi, bölge hayvancılığı ve çiftçisine destek olmak adına bizlere iyi bir fırsat sunuyor” dedi.
4İLKAY DANACILAR

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Avrupa Gazetesi Tekirdağ