Ana Sayfa Genel 6 Aralık 2018 106 Görüntüleme

Malkara Meclis toplantısı yapıldı

Malkara Belediye Meclisi 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesine göre 4 Aralık 2018 Salı günü saat 16.00’da Aralık ayı Olağan Meclis Toplantısının gündem maddelerini görüşmek üzere Belediye Meclis Odasında Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un Başkanlığında toplandı.
Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısına; açılış konuşması, yoklama, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitler adına saygı duruşunda bulunulması ve meclis gündem maddelerinin okunması ile başlandı.
Gündemin 1. maddesinde yer alan Hacıevhat Mahallesi Şehit Selim Vural Caddesi No:133/A da bulunan İşyeri hakkındaki İçkili Yer Bölgesi Tespit Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
Gündemin 2. maddesinde yer alan Yapılaşma Plan Notlarına İlişkin İmar Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
Gündemin 3. maddesinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün Tam Zamanlı Sözleşmeli Personel Çalıştırılması hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe komisyonuna oy birliği ile havale edildi.
Gündemin 4. maddesinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün Dolu Kadro Değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe komisyonuna oy birliği ile havale edildi.
Gündemin 5. maddesinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün Dolu Kadro Değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe komisyonuna oy birliği ile havale edildi.
Gündemin 6. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Parselizasyona İlişkin Plan Notu İptali hakkındaki yazısı görüşülerek İmar ve Şehircilik Komisyonuna havale edildi.
Gündem dışı 1. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Kozyörük 5489 Nolu Parsel Plan Değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek İmar ve Şehircilik Komisyonuna havale edildi.
Gündem dışı 2. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün 364 ada 2 ve 3 Parselde Yolun Kaldırılması Plan Değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek İmar ve Şehircilik Komisyonuna havale edildi.
Gündem dışı 3. maddesinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün Müdürlük İhdası hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe komisyonuna oy birliği ile havale edildi.
4TUNCAR ÜNSAL

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Avrupa Gazetesi Tekirdağ